Úvod » Druhy masáží

Druhy masáží

Klasická relaxační masáž

Klasická masáž hraje důležitou roli zejména při prevenci řady onemocnění pohybových, ale i při chřipce. Má velice blahodárný relaxační účinek, neboť při masáži se masírovaný velice příjemně uvolní a tak působí i na psychiku masírovaného.

Rehabilitační masáž

speciální rehabilitační masáž prováděná fyzioterapeutem, který během masáže odstraňuje bolestivá místa vhodnými hmaty a technikami, zaměřuje se přednostně na přetížené svaly a masáží navozuje pocit uvolnění a harmonie.

Masáž lávovými kameny

Po provedené masáži se budete cítit dokonale uvolnění a připravení na další příjemné chvíle přicházejících dnů.

Lomi–Lomi Havajská masáž

Při masáži se využívá znalostí masérů o lidském těle, kdy dochází díky pečlivě vedeným tahům k uvolnění napětí v lidském těle.

Dornova metoda + Breusseova masáž

Jedná se o jemnou a šetrnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny onemocnění.

Indická antistresová masáž hlavy a obličeje

Tato vynikající antistresová masáž také odstraňuje bolesti hlavy a zlepšuje stav vlasů.

Reflexní masáž ploskou nohy

speciální masáž nohou zaměřená na akupresurní body na nohou, jejichž masáží se reflexně působí na celé tělo. Jedná se ojeden z alternativních přístupů v medicíně.

Dětská relaxační masáž

Jedná se o specifický druh dětské relaxace. Masáž je složena z jemných hmatů, přiměřeným věku dítěte, a je doprovázena vhodnou tichou hudbou.

Těhotenská masáž + kontraindikace

Masáž těhotných žen se snaží zpříjemnit toto náročné období každé ženy a představuje skvělý způsob , jak připravit ženu na porod a následné mateřství.

Masáž obličeje, hlavy a dekoltu

jedná se o jednu z nejkompexněji působících masáží.


NOVINKY

ROZVRH

REZERVACE

CENÍK SLUŽEB

KONTAKTY

SLUŽBY PLUS

Doplňkový prodej

 

Kontakt

Centrum zdraví Fialka
Českobrodská 901
Praha 9, Dolní Počernice
+420 725 507 740
+420 604 265 250